czwartek, 22 maja 2014

Marka DRUTEX zbiera wysokie noty wśród Polaków

Okna Drutex - znana marka
Producent DRUTEX poinformował, że zgodnie z najnowszym raportem Centrum Analiz Branżowych (CAB), firma i produkty DRUTEX są najlepiej oceniane przez klientów spośród 15 producentów okien, którzy wzięli udział w badaniu CAB. Wyniki badań potwierdzają, że przedsiębiorstwo należy do grona najbardziej rozpoznawalnych producentów stolarki na polskim rynku.

Badanie przeprowadzono w kwietniu 2014r. przez Centrum Analiz Branżowych na próbie tysiąca Polaków w wieku 15 lat i więcej, których zapytano, które marki okien i drzwi znają oraz jaki jest ich stosunek do znanych im marek. Przy pomiarze znajomości wspomaganej respondentom prezentowano logotyp marki.

Wyniki badania pokazują, że znajomość marek okien pośród Polaków jest zróżnicowana ze względu na wybrane parametry społeczno-demograficzne, w tym płeć. Badanie potwierdza, że większą znajomość marek okien wykazują mężczyźni oraz użytkownicy Internetu i osoby słuchające radia.

Analiza wskazuje ponadto, że DRUTEX zalicza się do grona marek najlepiej rozpoznawalnych przez Polaków zbiera wśród nich najwięcej pozytywnych opinii.

- Świetne opinie Polaków o produktach DRUTEX-u są potwierdzeniem wysokiej jakości i innowacyjności naszej oferty. Nasze 20-letnie doświadczenie w produkcji okien odzwierciedlone jest w doskonałych parametrach i nowoczesnym designie stolarki jak również profesjonalnym serwisie i obsłudze posprzedażowej. Cieszę się, że Polacy doceniają produkty i sukcesy rynkowe DRUTEX-u. Tym większa jest nasza radość, że nasza firma zyskuje najwięcej pozytywnych opinii wśród klientów ze wszystkich producentów okien biorących udział w badaniu. Zdeklasowaliśmy konkurencję w zakresie zadowolenia i satysfakcji Polaków z pięknej i funkcjonalnej stolarki. To dowód, że nasz reklamowy slogan: Najlepsze Okna, znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. – powiedział Adam Leik, dyrektor ds. marketingu DRUTEX S.A.

CAB jest agencją badawczą wyspecjalizowaną w badaniach rynku stolarki budowlanej w Polsce oraz innych krajach europejskich. Od kilku lat realizuje projekty związane z rynkiem stolarki dostarczając wiedzy na temat trendów oraz podmiotów działających w branży.

Źródło: Drutex
Foto: Drutex