czwartek, 15 maja 2014

Promocja majowa Internorm na okna pasywne KF410.

Promocja na okna PCV Internorm - rabat
Internom, producent stolarki okiennej oraz drzwiowej w marcu b.r. wprowadził do oferty okna PVC KF 410 w nowej stylistyce „studio design”, dedykowanej do budynków o nowoczesnej, awangardowej architekturze. W celu promocji tego rozwiązania, do 31 maja 2014r. okna KF 410 będą oferowane z 35 proc. rabatem.


Promocja obejmuje modele PVC oraz PVC z zewnętrzną nakładką aluminiową, odporną na warunki atmosferyczne. Oprócz linii stylistycznej studio klienci będą mieli możliwość zakupu okien KF 410 w trzech innych stylach: „home pure design” (dedykowanym dla budynków o kanciastej bryle), „home soft design” (dla budynków o bardziej klasycznej i łagodnej architekturze) oraz „ambiente design” (budynki o tradycyjnej konstrukcji).

Internorm słynie ze stolarki o parametrach energooszczędnych. Okno KF 410 już w wersji standardowej z potrójnym oszkleniem uzyskuje pasywną izolacyjność cieplną tj. Uw = 0,72 W/m2K. Współczynnik ten potwierdza certyfikat IFT Rosenheim. W podstawowym wyposażeniu można się spodziewać pięciokomorowego profilu klasy A o głębokości 90mm, ukrytych okuć, trzech uszczelek, aluminiowej klamki oraz technologii I-tec Oszklenie (sklejenie szyby ze skrzydłem okna na całym obwodzie). System ten cechują ponadto dobra stabilność, izolacyjność dźwiękowa oraz odporność na włamanie. Od tego roku okna KF 410 mogą być wyposażane opcjonalnie w technologię I-tec Wentylacja. Jest to system automatycznej wentylacji zintegrowanej z wymiennikiem ciepła, odzyskującym do 86 proc. strat ciepła. Wywietrznik I-tec zaopatruje pomieszczenie w świeże powietrze, jednocześnie odprowadzając wilgoć, nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje.

Aby skorzystać z oferty Internorm można skontaktować się z przedstawicielem firmy, wypełnić formularz bezpłatnej wyceny na stronie www.okna-pasywne.pl lub wysłać maila na adres wycena@internorm.com.pl

Źródło: Internorm
Foto: Internorm