środa, 28 maja 2014

Wizualizator – dobierz odpowiednią osłonę do wnętrza!

Wizualizator osłon Vertex
Dla osób, które chciałyby wizualnie dobrać właściwą osłonę i barwę tkaniny do okien oraz wnętrza, firma Vertex stworzyła wizualizator osłon okiennych. Nie trzeba już sobie wyobrażać jaka roleta, plisa lub żaluzja będą się prezentowały w pomieszczeniu. Wystarczy skorzystać z wizualizatora produktów Vertex

Wnętrza różnią się rozmieszczeniem mebli i dodatków. Niektóre pomieszczenia warto ożywić kolorowymi osłonami, inne dobrze zaciemnić. Możliwość wyboru typu pomieszczenia (kuchnia, salon, pokój dziecięcy), koloru ścian i okien ułatwia wyobrażenie sobie jak będą prezentowały się osłony naszego okna.

Wizualizator daje możliwości wyboru osprzętu osłony oraz koloru tkaniny. Opcja zapisania projektu do pliku pdf pozwala na przedstawienie wybranego systemu Przedstawicielowi i zamówienie produktu.

To także narzędzie pomocne wtedy, gdy nie jesteśmy zdecydowani na konkretny typ osłony. Możliwość konfigurowania wielu typów produktów, zestawiania z tkaninami i różną szerokością piórek żaluzji ułatwi wybór.

Źródło: Vertex
Foto: Vertex