wtorek, 3 czerwca 2014

Droga do nowych okien. Promocja Internorm

Promocja Internorm na okna
Montaż okien i zamknięcie stanu surowego budynku przed zimą lub wymiana starej nieszczelnej stolarki na nową – to ważne decyzje. W tym roku Internorm przygotował dla swoich klientów ciekawą promocję. Można oszczędzić na zakupie okien energooszczędnych, a ponadto na rachunkach za ogrzewanie.

3 szyby w cenie 2
Wymiana okien to inwestycja na wiele lat. Dzięki niej można oszczędzić na ogrzewaniu oraz zapewnić domownikom zdrowy i ciepły klimat przez cały rok. Okres wiosenno – letni to dobry czas, aby wykorzystać rabaty, które przygotowali producenci stolarki. W tym roku wiosną i latem Internorm do wybranych modeli okien dodaje gratis trzecią szybę z powłoką SOLAR+ lub light. Promocja obejmuje także szyby VSG i ESG. Dzięki potrójnemu oszkleniu okna są pasywne, czyli ich izolacyjność cieplna wynosi poniżej 0,8 W/m2K. Już teraz można kupić produkt o europejskich standardach za niższą cenę z potrójnym oszkleniem.

Nowoczesne szyby są dobrym rozwiązaniem do domów energooszczędnych i pasywnych. Potrójne oszklenie sprawia, że temperatura szyby będzie porównywalna do temperatury powietrza w pokoju. Nie powinna spaść poniżej 17st.C.

Oszczędzanie z Internorm
Ciepłe i bezpieczne okna Internorm pozwolą zmniejszyć koszty ogrzewania domu nawet o 30 procent. Co ważne, pasywne wykorzystywanie energii słonecznej i wysoka izolacyjność cieplna przyczyniają się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Promocja Internorm trwa do 31 lipca 2014 roku. Darmową szybę z powłoką Ligot, Internorm dokłada do swoich najlepszych, energooszczędnych modeli PVC-aluminiowych: KF500, KF410, KF405, KF200 oraz okien drewniano-aluminiowych HF210 i HF310.

Więcej informacji można uzyskać u partnerów Internorm oraz na stronach internetowych www.internorm.pl i www.okna-pasywne.pl.

Źródło: Internorm
Foto: Internorm