sobota, 28 czerwca 2014

Markizy do okien pionowych

Markiza VMZ Slar Fakro
Komary są uważane są za jedne z najbardziej uciążliwych insektów. Na otwartym terenie nie mamy wielu sposobów na obronę przed nimi, ale dzięki nowoczesnym akcesoriom do okien pionowych, przynajmniej w domu możemy czuć się bezpiecznie.

Komary można spotkać wszędzie, na spacerze i w domu. Niejednokrotnie próbujemy wspomagać się środkami odstraszającymi w aerozolu bądź nacierać olejkami zapachowymi, ale skuteczność tych naturalnych metod bywa różna. Jak zatem radzić sobie z upałem i towarzystwem insektów? Przed nadmiernym ciepłem słonecznym i insektami mieszkanie dobrze zabezpieczą akcesoria zewnętrzne, wykonane z odpornej na czynniki atmosferyczne siatki. Taki zabieg wpłynie także na estetykę elewacji.

Prosty sposób na upał i komary
Odpoczynek w chłodzie, bez brzęczących nad głową owadów, to sama przyjemność. Najlepszym rozwiązaniem, służącym do ochrony przed ciepłem słonecznym i owadami, są innowacyjne akcesoria zewnętrzne, np. markizy do okien pionowych firmy FAKRO. Absorbują promienie słoneczne już przed szybą, chroniąc pomieszczenie do osmiu razy skuteczniej niż rolety wewnętrzne. Takie osłony skutecznie zacieniają pomieszczenie, zapewniając przy tym dobrą widoczność na zewnątrz. Zabezpieczają także przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Markizy do okien pionowych w wersji elektrycznej spełniają również niezwykle przydatną rolę moskitiery, strzegąc mieszkanie przed owadami. Są w 100% bezpieczne dla dzieci, w przeciwieństwie do wszelkich oprysków na owady czy olejków do kontaktu, które mogą wywoływać reakcje alergiczne. Markizy to inteligentna i niezawodna metoda obrony przed niechcianymi „lokatorami” – wyjaśnia Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu w firmie FAKRO.

Dzięki markizom w gorące dni dom będzie przyjemnym azylem. Można zapomnieć o długotrwałych i męczących bojach z komarami. Markizy do okien pionowych to inwestycja na wiele lat, która sprawdzi się zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i ośrodkach wczasowych czy pensjonatach nad jeziorami – wszędzie tam, gdzie jest sporo owadów.

Źródło: Fakro
Foto: Fakro