czwartek, 12 czerwca 2014

Okno na Mundial

Okno na Mundial Oknoplast
Rozpoczęło się święto piłki nożnej – Mundial. Tegoroczne rozgrywki odbywają się w sercu Ameryki Południowej – Brazylii. Mistrzostwa to nie tylko mecze, ale także atmosfera i emocje. Oknoplast sponsorujący trzy znane piłkarskie kluby już teraz pozwala nam poczuć futbolową gorączkę.

Oknonamudial.pl to projekt, tworzony przez dziennikarza Szymona Opryszka we współpracy z OKNOPLAST. Blog opisuje życie w Ameryce Łacińskiej, przygotowującej się do mistrzostw świata. Podróżując przez Meksyk, Kostarykę, Honduras, Kolumbię i samą Brazylię, autor uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach, nie tylko związanych z piłką. Dziennikarz jest m.in. świadkiem ogłoszenia składu kadry narodowej Brazylii, losowania grup i zażartych dyskusji na ulicach Manaus. Odwiedza ponadto stadiony i rozmawia z ludźmi o ich nadziejach związanych z organizacją mistrzostw czy miłości do piłki.

- Piłka nożna to język łączący ludzi z najdalszych nawet zakątków świata. Wzbudza wiele pozytywnych emocji i pozwala stworzyć więź. Jesteśmy sponsorami trzech czołowych europejskich drużyn. Same relacje z meczy nie oddają całej atmosfery turnieju. Blog pozwala poczuć magię miasta tętniącego życiem i emocjami tysięcy kibiców – mówi Grzegorz Filipek Dyrektor Marketingu z OKNOPLAST.

OKNOPLAST od początku swojej działalności wspiera regionalne inicjatywy, a głos lokalnej społeczności jest dla spółki ważny. Blog porusza ponadto kwestie społeczności lokalnych w obliczu inwestycji związanych z przygotowaniami do święta piłki.

Wiadomości, reportaże i relacje z meczy będą dostępne na stronie oknonamundial.pl a także na profilu OKNOPLAST na Facebooku: www.facebook.com/Oknoplast.Polska. W czasie mistrzostw na profilu pojawi się wiele niespodzianek dla kibicow.


Źródło: Oknoplast
Foto: Oknoplast