środa, 25 czerwca 2014

Produkty FAKRO nagrodzone w ramach programu Ekskluzywna Stolarka VIP

Ekskluzywna Stolarka VIP dla FAKRO
W ramach programu Ekskluzywna Stolarka VIP firma FAKRO otrzymała dwie nagrody. Wyróżnienia przyznano markizie do okien pionowych VMZ Solar oraz oknu dachowemu FPP-V U5 preSelect.

Markiza do okien pionowych VMZ Solar to połączenie ochrony przed nagrzewaniem z komfortem obsługi. Markiza działa automatycznie. Zależnie od nasłonecznienia samoczynnie rozwija się lub zwija. Zapewnia do ośmiu razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem niż zasłony wewnętrzne.

Okno uchylno-obrotowe FPP-V U5 preSelect to nowoczesny produkt z opatentowanym systemem okuć, posiadający dwie funkcje otwierania skrzydła: uchylną oraz obrotową. Funkcja uchylna umożliwia pozostawienie skrzydła w położeniu w zakresie od 0 – 35 stopni co pozwala na wygodny dostęp do otwartego okna. Funkcja obrotowa pozwala na obrót skrzydła o 180 stopni i jest wykorzystywana np. do mycia zewnętrznej strony szyby.

- Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Stanowi ono wyraz uznania dla wysokiej jakość, energooszczędności oraz innowacyjności naszych produktów - powiedział Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu FAKRO Polska. - Nasze nowatorskie produkty cieszą się doskonałą opinią nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także partnerów biznesowych – dodał.

Źródło: Fakro
Foto: Fakro