piątek, 6 czerwca 2014

Produkty FAKRO w innowacyjnym biurze na wodzie

W dniach 22 – 23 maja b.r. odbył się V Kongres Stolarki Polskiej. Wydarzenie było okazją do dyskusji na temat sytuacji polskich producentów na rynkach zagranicznych oraz o tym, jak ważne jest budowanie silnej marki.

Dla producentów stolarki ważna jest także współpraca z architektami, dlatego podczas Kongresu ogłoszono wyniki konkursu „Bargework – biuro na wodzie”. Zamierzeniem konkursu było stworzenie nowego znaku rozpoznawczego Warszawy poprzez zaprojektowanie pierwszego w kraju biurowcana wodzie.

Do konkursu zgłoszono ponad 130 prac prezentujących wysoki poziom. Jury wyłoniło zwycięską pracę zaprojektowaną przez zespół architektów: Mateusz Mastalski, Ole Robin Storjohan i Karolina Rączka. Przyznano także 5 wyróżnień.

Firma FAKRO była partnerem technologicznym konkursu wraz z Aluprof, Drutex, Soudal i Soomfy. Twórcy zwycięskiej pracy „biura na wodzie” dla FAKRO są dobrze znani. To laureaci zeszłorocznej edycji międzynarodowego konkursu New Vision of the Loft, który od kilku lat FAKRO organizuje wraz z magazynem architektonicznym A10.

Firma FAKRO zaprasza architektów do udziału w nowej edycji konkursu. Więcej informacji na stronie: www.fakro.com

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO