wtorek, 18 listopada 2014

DRUTEX na targach Equipbaie w Paryżu

W dniach 18-21 listopada 2014r. odbywają się Międzynarodowe Targi Equip’baie w Paryżu. Stwarzają one okazję do spotkania wyselekcjonowanej grupy kluczowych klientów i specjalistów z branży.

Targi są platformą spotkań, na której prezentowane są nowości i nowoczesne rozwiązania z branży stolarki okiennej i drzwiowej. Wydarzenie co roku przyciąga wielu wystawców i odwiedzających. Ubiegłą edycję targów odwiedziło ponad 21tys. profesjonalistów.

Na ponad 100-metrowym stoisku firma DRUTEX zaprezentuje najważniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe. Będą to produkty z PVC, aluminium i drewna, w tym okno Iglo Energy, wyróżniające się wyjątkowo niskim współczynnikiem przenikalności termiczej, Uw= 0,6 W/(m2K)*. Poza tym firma przedstawi swoje systemy Iglo 5, zarówno w zakresie okien, drzwi jak i rozwiązań przesuwnych.

- Targi są świetną okazją do nawiązywania kontaktów handlowych, budowania relacji z obecnymi partnerami, poznawania nowoczesnych rozwiązań w zakresie technologii i know-how. DRUTEX regularnie uczestniczy w targach międzynarodowych i dzięki temu umacnia swoją pozycję na rynku i inwestuje w rozpoznawalność marki. Tegoroczne targi w Paryżu z pewnością nam w tym pomogą – mówi Adam Leik, dyrektor ds. marketingu DRUTEX S.A.

Francuskie targi są już IV wystawą w tym roku, w której uczestniczy DRUTEX. Dotychczas spółka prezentowała swoje produkty na poznańskiej Budmie, targach Fensterbau Frontale w Norymberdze czy SAIE3 w Bolonii. W przyszłym roku DRUTEX planuje obecność na kolejnych zagranicznych wystawach, zwłaszcza w Niemczech, Włoszech i we Francji.

Stoisko DRUTEX na Equipbaie: sektor 11, stoisko N81.

*Dla okna o wymiarach 1230x1480mm wg CSI w Czechach

Źródło: DRUTEX
Foto: DRUTEX