wtorek, 2 grudnia 2014

Schüco zaprasza na BAU 2015

W dniach 19-24 stycznia 2015 w Monachium odbędą się targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2015. Tematami przewodnimi będą: człowiek w zurbanizowanym otoczeniu, zrównoważony rozwój miast oraz oszczędność zasobów i energii. Na tym tle firma Schüco zaprezentuje rozwiązania powłok budynków przyszłości.

Rosnące koszty energii skłaniają do inwestowania w nowoczesne technologie. Kluczowe w energooszczędnym budynku są powłoki termoizolowane. Schüco zaprezentuje konstrukcje fasad, okien i drzwi, które spełniają standardy przyszłości pod względem parametrów, jakości i funkcjonalności.

Wystawa technologii Schüco promowana będzie hasłem „Mieszkać, pracować, żyć”. Na stoisku 301 w hali B firma pokaże, w jaki sposób można tworzyć inteligentne i energooszczędne budynki, które łączą oszczędność kosztów i wygodę użytkowania. Kompleksowy program Schüco jest przeznaczony zarówno do budynków mieszkalnych, jak i użytkowych. Na stoisku będzie można zobaczyć uznane już produkty oraz nowości na 2015r. W sektorze budownictwa komercyjnego firma zaprezentuje m.in. nowy parametryczny system fasadowy pozwalający na szybkie projektowanie i ekonomiczną realizację fasad o skomplikowanej strukturze geometrycznej 3D.

Schüco zaprasza na spotkanie z energooszczędnymi technologiami przyszłości na targach BAU 2015.

Źródło: Schüco
Foto: Schüco