czwartek, 5 lutego 2015

Warsztaty Biznesowe w FAKRO

Warsztaty Biznesowe w FAKRO
Rozpoczęła się nowa edycja szkoleń w FAKRO. W tym roku szkoleniowcy firmy wraz ze sprzedawcami i dekarzami w ramach warsztatów biznesowych zastanawiają się jak sprostać zmianom w branży budowlanej.

Branżę budowlaną czeka konieczność dostosowania polskich przepisów budowlanych do standardów Unii Europejskiej obowiązujących po 2020r. Zmieniają się także oczekiwania klientów. To co do niedawna było produktem luksusowym staje się obecnie standardem.

- To właśnie zmianie oczekiwań klientów oraz zmianie sytemu prawnego w Europie musimy wspólnie sprostać. Rynek budowlany nasycił się, coraz mniej się buduje. W konsekwencji, zarówno producenci jak i wykonawcy muszą dostosować się do zmian. Ma nam w tym pomóc nowa, innowacyjna formuła spotkań – wyjaśnia Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO.

Tegoroczne szkolenia przyjęły formę warsztatów biznesowych. Zajęcia w małych grupach pozwalają zaangażować wszystkich uczestników. Wzbogacony o ćwiczenia i materiały audiowizualne program mobilizuje do współpracy i pokazuje jak budować relację z klientami.

- Nowa forma spotkała się z naszym uznaniem. Aktywny udział w szkoleniu wszystkich uczestników, ciekawe tematy i zadania sprawiły, że czas mijał szybko i nikt nie przejawiał oznak znużenia, co na innych szkoleniach niestety często się zdarza – powiedział Szymon Bandyk, Dyrektor TRAPEZCARBO.

- Chciałbym podziękować w imieniu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy Oddziału Małopolskiego za zorganizowanie szkolenia w firmie FAKRO. Dekarzom zrzeszonym jak i niezrzeszonym w Polskim Stowarzyszeniu Dekarzy szkolenie bardzo się podobało. W materiałach szkoleniowych znalazły się tematy potrzebne zarówno dla wykonawców jak i handlowców. Uświadomiły jak istotną rolę odgrywa kreatywność handlowców i wykonawców – powiedział Marek Tynka, Prezes PSD oddział Małopolski.

Szkolenia w siedzibie FAKRO prowadzone są od 2003r. W ciągu ostatnich lat firma przeszkoliła ponad 50 tysięcy przedstawicieli branży budowlanej. Tylko tej zimy, firmę odwiedzi prawie tysiące osób z szesnastu krajów.

- Szkolenia w firmie to tylko pierwszy etap. Po zakończeniu sezonu zimowego, nasi pracownicy będą kontynuować szkolenia na terenie całej Polski - zaznacza Paweł Kołbon, kierownik Działu Szkoleń.

W programie szkoleniowym przewidziano również czas na relaks. Po intensywnej pracy goście mają okazję skorzystać z przejażdżki quadami, skuterami śnieżnymi, spróbować sił na sankostradzie.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO