piątek, 6 marca 2015

Mistrzostwa Polski ZMS coraz bliżej

Mistrz Polski Montażu
Już niedługo wyłoniony zostanie Mistrz Polski Montażu. W dniach 10-12 marca 2015r. podczas targów Budma odbędzie się finał Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

Zmagania finałowe podczas targów Budma wyłonią najlepszych fachowców z branży stolarki otworowej. O tytuł Mistrza Polski rywalizować będzie 9 montażystów oraz 9 doradców technicznych. Uczestnicy to przedstawiciele najlepszych salonów okienno-drzwiowych, wyłaniani w comiesięcznych konkursach Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

Ostatnio, podczas targów Sibex w Sosnowcu (20-22 lutego) Zrzeszenie Montażystów Stolarki przeprowadziło pokaz montażu okien. Trzy targowe dni na stoisku Zrzeszenia wypełnione były warsztatami dla handlowców, konsultacjami montażowymi oraz egzaminami, które wyłoniły 12 nowych Mistrzów Montażu.

Lista finalistów jest już zamknięta, a znajdują się na niej przedstawiciele firm Salva z Zielonej Góry, Klucz-Serwis z Grójca, Mariot z Rzeszowa, Okna Mróz z Łodzi, Art-Okna z Bielska-Białej, De-Bo z Olsztyna, FIX z Wrocławia, Nowal z Warszawy, Ekskluzywne Okna i Drzwi z Zawiercia.

Wręczenie nagród odbędzie się 12 marca. Uświetni ją koncert zespołu rockowego. Każdy Finalista Mistrzostw Polski znajdzie się na powszechnie dostępnej liście salonów polecanych inwestorom. Zwycięzcy będą mieli prawo posługiwać się logo „Salon Ładnego Domu” i będą promowani na łamach miesięcznika oraz na nowym portalu Agory. Mistrz Polski montażystów i Mistrz Polski doradców technicznych, oprócz tytułu, otrzymają także cenne nagrody rzeczowe.

Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami, montażyści stolarki otworowej muszą systematycznie uczestniczyć w branżowych szkoleniach, szukać nowych, lepszych rozwiązań i metod montażu. Mistrzostwa są dobra okazją do zaprezentowania ich umiejętności oraz poznania trendów na rynku stolarki.

Partnerami Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki są firmy: Selt, G-U, ISO-Chemie, Aluplast, Drutex, Geze, Ventec, Pol-Skone, Grupa Topex, Selena, Somfy i Bricoman.

Źródło: ZMS
Foto: ZMS