środa, 24 czerwca 2015

KRISPOL wprowadził nową promocję okienną

KRISPOL, producent bram, okien i rolet, zorganizował promocję obejmującą innowacyjne zestawy okuć do wszystkich okien FEN.

Promocja „Zostań mistrzem innowacji w swoim domu!” obejmuje zestawy okuć zapewniające oknom FEN najwyższy poziom funkcjonalności, energooszczędności i estetyki. Ich ceny do końca sierpnia b.r. są obniżone o 50 procent. Oferta specjalna obejmuje okucia marki Winkhaus:


- ActivPilot Comfort - do okien uchylno-rozwiernych, z funkcją wietrzenia szczelinowego przy jednoczesnym zaryglowaniu okna. Funkcja ta umożliwia optymalną, energooszczędną i bezpieczną wentylację, przez co jest szczególnie zalecana do kuchni, łazienek i pokoi dziecięcych.
- DuoPort PAS - do balkonowych okien odstawno-przesuwnych z funkcją wietrzenia szczelinowego. Aktywne wietrzenie przy jednocześnie bezpiecznie zaryglowanym skrzydle pozwala opuścić dom bez obawy o otwarte okno.
- ActivPilot Select z funkcją ukrytych zawiasów, odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających w zakresie estetyki Klientów.

Promocja obowiązuje od 18.06.2015r do 31.08.2015r.

Sprzedaż okien FEN prowadzona jest poprzez sieć partnerskich punktów sprzedaży, których adresy są prezentowane w serwisie producenta: www.krispol.pl

Źródło: KRISPOL
Foto: KRISPOL