środa, 15 lipca 2015

ANWIS Budowlaną Marką Roku 2015

Dnia 26 czerwca 2015r. wyłoniono zwycięzców Rankingu Budowlana Marka Roku 2015, dotyczącego materiałów budowlanych, które cieszą się największym zaufaniem wykonawców. Firma ANWIS została nagrodzona w dwóch kategoriach.

Od ponad 10 lat ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza wśród wykonawców niezależne badania rynkowe dotyczące najbardziej przez nich cenionych marek. Są one wyłaniane podczas wywiadów telefonicznych. Fachowcy wskazują producentów materiałów budowlanych w trzech kryteriach – najczęściej stosowane w codziennej pracy, wyróżniające się jakością w porównaniu do konkurencji oraz produkty, których cena ma najlepszą relację do jakości. Tym trzem kryteriom przypisuje się odpowiednie wagi, które zsumowane składają się na ostateczne wyniki rankingu.

Tegoroczna edycja Budowlanej Marki Roku to już XI odsłona Rankingu wskazującego pozycję marek materiałów budowlanych w opinii fachowców. W tej edycji wśród nagrodzonych firm po raz pierwszy znalazła się spółka ANWIS. Otrzymała ona podwójny tytuł - Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2015 w kategorii rolety i żaluzje zewnętrzne oraz Brązowej Budowlanej Marki Roku 2015 w kategorii systemy roletowe. To wyjątkowe wyróżnienie dla firmy, ponieważ przyznane przez doświadczonych fachowców w niezależnej klasyfikacji. Ich opinia potwierdza, że oferowane przez ANWIS produkty cieszą się uznaniem ze względu na wysoką jakość i przyjazny montaż. To dowód stałej współpracy z wykonawcami i realizacji skutecznej strategii marketingowej.

Źródło: ANWIS
Foto: ANWIS