czwartek, 2 lipca 2015

Markizy FAKRO w Pytaniu na Śniadanie TVP

Okazję do testowania skuteczności markiz do okien pionowych FAKRO dał udział w programie Pytanie na Śniadanie TVP. W ramach akcji markizy zewnętrzne zamontowano w prywatnym mieszkaniu w Warszawie, którego właścicielka miała problemy ze zbyt dokuczliwym słońcem. Serwisanci firmy FAKRO zamontowali markizę na oknie a nad przebiegiem prac czuwał menadżer produktu, który wyjaśnił klientce zasady działania markizy.


Materiał wyemitowano w programie Pytanie Na Śniadanie a Janusz Komurkiewicz (Członek Zarządu i Dyrektor marketingu FAKRO), który był gościem w studio dodatkowo zaprezentował widzom ten nowatorski produkt.

Markiza Solar to nowoczesne rozwiązanie, stanowiące połączenie skutecznej ochrony pomieszczeń przed nagrzewaniem, z wygodą obsługi. Montowana na zewnątrz okna, markiza absorbuje promieniowanie słoneczne przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz nie dopuszczając do przegrzewania wnętrza. Chroni pomieszczenie do ośmiu razy skuteczniej niż rolety wewnętrzne. Markiza jest wyposażona w inteligentny system automatycznego uruchamiania w zależności od nasłonecznienia. Nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej, ponieważ zasilana jest energią słoneczną.

Udział FAKRO w tym programie jest uzupełnieniem prowadzonej już od kilku miesięcy szerokiej akcji reklamowo - informacyjnej. Jej celem jest uświadomienie potrzeby ochrony przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń w upalne dni przez zastosowanie markiz zewnętrznych jako optymalnego rozwiązania. Akcja złożona jest z wielu elementów. Najwięcej informacji pojawia się w prasie branżowej budowlanej oraz na portalach internetowych związanych z budownictwem, urządzaniem wnętrz i tematyką kobiecą.

Sprzedaż markiz sterowanych elektrycznie do okien pionowych wsparta jest promocją dla Klientów indywidualnych-„All inclusive”. Inwestując w zakup markizy, Klient może zyskać skuteczną ochronę przed nagrzewaniem pomieszczeń w upalne dni oraz zwrot części poniesionych kosztów na jej zakup. Zapraszamy do obejrzenia filmów edukacyjnych na temat ochrony pomieszczeń przed nagrzewaniem oraz billboardu sponsorskiego na stronie internetowej FAKRO.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO