poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Tour de Pologne w Nowym Sączu

Emocjonująca ucieczka i polskie zwycięstwo w Nowym Sączu – tak można podsumować czwarty etap 72. Tour de Pologne. Dla mieszkańców Nowego Sącza radość podwójna. Możliwość uczestnictwa w tak prestiżowej imprezie i zwycięstwo polskiego kolarza Macieja Bodnara.

Czwarty etap 72. Tour de Pologne z Jaworzna do Nowego Sącza o długości 220km miał trzech bohaterów. Uciekając peletonowi niemal od samego początku, dojechali do mety, wzbudzając emocje pośród tysięcy widzów na mecie w Nowym Sączu. Na ostatniej prostej z uciekającej grupki zafiniszował Bodnar, który w pięknym stylu wygrał etap. Drugie miejsce zajął Zieliński, a trzecie Smukulis.

Jednym z partnerów tego etapu Tour de Pologne była firma FAKRO. To właśnie w Nowym Sączu, mieści się siedziba czołowego producenta okien dachowych i schodów strychowych.

- Firma FAKRO od lat angażuje się i wspiera wszelkie inicjatywy, które służą rozwojowi i promocji Polski. Tour de Pologne to niezwykle prestiżowa impreza, promująca nie tylko sportową rywalizację, ale i nasz kraj. Podobne wartości przyświecają firmie FAKRO, która skutecznie promuje swoje produkty i Polskę na arenie międzynarodowej – mówi Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO