piątek, 25 września 2015

Nowe spoty reklamowe KRISPOL z kabaretem

W Internecie można zobaczyć nowe spoty reklamowe firmy KRISPOL - producenta bram, okien i rolet. Są one częścią kampanii „KRISPOL - Gwarancja Twojego spokoju”.

Akcja spotów reklamowych rozgrywa się w punkcie sprzedaży produktów KRISPOL. W role bohaterów filmów wcieliła się Karolina Kuras z kabaretu „Babeczki z rodzynkiem” oraz Bartosz Klauzinski i Michał Zenkner z Kabaretu K2.

- Wiemy, jakim wyzwaniem jest budowa lub remont domu. Chcieliśmy jednak przełamać schematyczny sposób prezentowania produktów w naszej branży. Postanowiliśmy spojrzeć na trudny proces decyzyjny, przez który przechodzą nasi Klienci, z przymrużeniem oka. Bardzo skutecznie pomogli nam w tym artyści z „Kabaretu K2” oraz „Babeczki z rodzynkiem”. Ich pomysły utwierdziły nas w przekonaniu, że ta niecodzienna współpraca była strzałem w dziesiątkę - mówi Anna Michalak-Siezieniewska, manager ds. Public Relations. – Jednocześnie, poprzez utrzymane w zabawnej konwencji spoty chcemy przypomnieć, że nasza niezwykle elastyczna oferta pomoże sprostać naprawdę wszystkim gustom. Filmy informują między innymi o bogatej ofercie kolorystycznej produktów KRISPOL, a także ich energooszczędności – dodaje.

Kampania „KRISPOL - Gwarancja Twojego spokoju” wspierana jest reklamą banerową i AdWords oraz spotami sponsorskimi na antenie radia RMF FM. Obecna kampania wpisuje się w strategię „KRISPOL - Bliżej Ciebie”, którą spółka obrała kilka lat temu. KRISPOL zdecydował się na umocnienie wizerunku firmy eksperckiej i przyjaznej klientowi. Firma wspiera klientów w wyborze produktów dostosowanych do ich potrzeb, m.in. publikując filmy i porady eksperckie. Producent stawia również na współpracę z zaufanymi i profesjonalnymi dystrybutorami.

Źródło: KRISPOL
Foto: KRISPOL