poniedziałek, 18 stycznia 2016

MONTERIADA 2016: ITB zaprezentuje nową instrukcję montażu

Nowa wersja „Instrukcji montażu okien i drzwi balkonowych” Instytutu Techniki Budowlanej zostanie zaprezentowana podczas MONTERIADY, w ramach tegorocznych targów BUDMA.

„Instrukcja montażu okien i drzwi balkonowych” jest oczekiwana przez środowisko branży stolarki okiennej (m.in. producentów okien, dystrybutorów oraz firmy i osoby zajmujące się montażem stolarki).

Opracowanie jest nowelizacją instrukcji z 2011r. i obejmuje zakresem najnowsze tendencje i rozwiązania w dziedzinie montażu okien i drzwi balkonowych oraz tzw. stolarki HS, nieujętej w poprzedniej wersji – zaznacza ekspert ITB, mgr inż. Marzena Jakimowicz.

Prezentacja nowej instrukcji odbędzie się podczas konferencji prasowej na stoisku MONTERIADY, dnia 3 lutego, o godz. 16:30 w pawilonie 5, na stoisku nr 73. Goście MONTERIADY będą mogli pobrać kupon, upoważniający do zakupu instrukcji w preferencyjnej cenie.

MONTERIADA to seria pokazów montażu na targach BUDMA. Wydarzenie organizuje Związek POiD. Partnerami MONTERIADY są marki: AIB, Entra, FAKRO, KLIMAS Wkręt-met, Hörmann, PINUS, PORTA KMI POLAND, SOUDAL, Stolbud Koronea oraz STANLEY Black & Decker.

Źródło: Związek POiD
Foto: Związek POiD