czwartek, 11 lutego 2016

MONTERIADA 2016: Dobry montaż okna z systemem Simplex AIB

Podczas targów BUDMA 2016 odbyły się pokazy montażu wyrobów stolarki budowlanej - MONTERIADA. W ramach wydarzenia, spółka AIB, producent systemów izolacyjnych, prezentowała prawidłowy montaż okna w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem technologii Simplex.

W dniach 2 - 5 lutego 2016r. goście Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA mieli okazję poznać najnowsze techniki montażowe. Wszystko dzięki MONTERIADZIE, zorganizowanej przez Związek POiD wraz z czołowymi firmami z branży.

Pokazy montażu wzbudziły spore zainteresowanie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja systemu Simplex firmy AIB. Rozwiązanie umożliwia szybką i ciepłą instalację stolarki okiennej w warstwie ocieplenia budynku.

System składa się z profili, w które montuje się ramę okienną. Profile wykonane są ze sprasowanej pianki poliuretanowej z dodatkiem drobin aluminium, co zapewnia wyjątkowe własności izolacyjne. System Simplex jest prosty w użyciu i ogranicza ryzyko popełnienia ewentualnych błędów przez monterów – fachowa ekipa złożona z dwóch osób może wykonać montaż okna w tym systemie w około 40 minut – wyjaśnia Jakub Lewacki, ekspert AIB.

Dzięki otwartej formule warsztatów szkoleniowych, idea dobrego montażu stolarki budowlanej została szeroko rozpropagowana, a uczestnicy MONTERIADY mogli zobaczyć nowoczesne techniki montażowe „na żywo" oraz mieli okazję do zadania wielu pytań ekspertom AIB.


Źródło: AIB
Foto: AIB