sobota, 4 czerwca 2016

Łukasz Piszczek Ambasadorem marki KRISPOL

KRISPOL, producent bram, okien i rolet, zaprezentował nowego Ambasadora marki. Został nim Łukasz Piszczek, światowej klasy piłkarz i Reprezentant Polski.

KRISPOL przedstawił nowego Ambasadora podczas konferencji, która odbyła się 3 czerwca. Łukasz Piszczek będzie wspierał kampanię promocyjną „KRISPOL – gwarancja spokoju”. Celem przedsięwzięcia jest wzmocnienie wizerunku firmy jako dostawcy najwyższej jakości rozwiązań dla domu.

- Współpraca z Łukaszem Piszczkiem to przemyślany krok. Polska stała się w ostatnim czasie największym europejskim eksporterem stolarki. Jesteśmy w gronie firm, które dołożyły swoją cegiełkę do tego sukcesu. Z roku na rok zwiększamy skalę sprzedaży eksportowej, a rynek naszych zachodnich sąsiadów jest dla nas jednym z najważniejszych. Stąd decyzja o wyborze na Ambasadora marki postaci Łukasza Piszczka – sportowca rozpoznawalnego nie tylko Polsce, ale w całej Europie. To klasa sama w sobie i gwarancja spełnienia najwyższych wymagań i oczekiwań – podobnie jak produkty KRISPOL – zaznacza Grzegorz Ratajczak, Dyrektor Wykonawczy firmy.

- Pozytywne emocje związane ze sportem towarzyszą naszej marce od lat. Teraz przyszła pora, aby wynieść związaną ze sportem komunikację marketingową na jeszcze wyższy poziom. Kampania „KRISPOL – gwarancja spokoju” z udziałem naszego Ambasadora obejmie wiele przestrzeni, w tym oczywiście Internet i sieć salonów sprzedaży. Bardzo cieszymy się ze współpracy z Łukaszem. Przy wyborze jego postaci duże znaczenie miały nie tylko jego fantastyczne sukcesy sportowe, ale też fakt, że jest sympatycznym, rodzinnym człowiekiem, oddającym wartości naszej marki - wyjaśnia Katarzyna Kozłowska, Kierownik Marketingu.

W dniu konferencji KRISPOL trwały już przygotowania Reprezentacji Polski do EURO. Łukasz Piszczek przygotował jednak niespodziankę dla gości spotkania – nagranie, w którym przedstawił się jako nowy Ambasador marki.


Źródło: KRISPOL
Foto: KRISPOL