wtorek, 8 listopada 2016

Awilux Polska Liderem Przemian

Firma Awilux Polska od lat znajduje się w czołówce regionalnych oraz krajowych rankingów. Tej jesieni producent stolarki okienno-drzwiowej z Leszna znalazł się na liście 100 Najlepszych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego oraz otrzymał prestiżowy tytuł LIDERA PRZEMIAN.

Gazeta „ABC” od kilkunastu lat przygotowuje Listę 100 Największych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego. W tym roku bankiet towarzyszący przyznaniu nagród odbył się 26 października w Pałacu w Trzeboszu. Na gali zjawiło się 100 właścicieli, prezesów i dyrektorów największych firm regionu. Podczas uroczystości Prezydent miasta Leszna oraz starostwo powiatów: leszczyńskiego, rawickiego, kościańskiego oraz gostyńskiego przyznało najbardziej oczekiwane wyróżnienia w regionie.

Przy okazji ogłoszenia rankingu 100 Najlepszych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie wyłania jedno przedsiębiorstwo, które wyróżnia tytułem LIDERA PRZEMIAN. Jest to nagroda, która stanowi wyraz uznania dla firm pokonujących trudności i nie bojących się zmian. W tym roku tytuł LIDERA PRZEMIAN przyznany został firmie Awilux Polska – producentowi najnowocześniejszych rozwiązań okienno-drzwiowych do domów i budynków użyteczności publicznej. Pamiątkowy dyplom z rąk prezes Izby Tomasza Łasowskiego odebrał Karol Szkudlarczyk, członek zarządu spółki Awilux Polska.

- Ostatnie trzy lata to dla nas okres bardzo intensywnego rozwoju. Zmiana struktury właścicielskiej, nowa nazwa, zakup działki czy budowa nowej siedziby to przedsięwzięcia o dużej skali, realizowane w szybkim tempie. Stąd LIDER PRZEMIAN to dla nas bardzo cenne wyróżnienie. To tytuł przyznawany przez przedsiębiorców, czyli osoby, które prowadzą firmy i zdają sobie sprawę z tego, czym jest przemiana i z jakim wysiłkiem się wiąże – mówi Marek Sprengel, Prezes Zarządu Awilux Polska.

Wyróżnienia przyznawane przez gazetę „ABC” oraz Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Lesznie pokazują, że regionalna gospodarka permanentnie się rozwija. Obecność firmy Awilux Polska w rankingu oraz wyróżnienie przyznane przez Izbę to ukoronowanie cyklu przemian, które w ostatnich latach zostały wprowadzone w Awilux Polska, a celem których jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań okienno-drzwiowych i pozostanie ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.

Źródło: AWILUX
Foto: AWILUX