piątek, 9 grudnia 2016

Bezpłatne szkolenia montażowe dla dekarzy!

FAKRO po raz kolejny rozpoczyna cykl szkoleń montażowych dla dekarzy. Warsztaty będą prowadzone w okresie od stycznia do marca 2017r. i odbędą się w kilkudziesięciu miastach na terenie całego kraju. Każde szkolenie będzie okazją do poznania nowości produktowych oraz wzięcia udziału w ćwiczeniach montażowych.

W programie szkoleń zostanie zaprezentowana szeroka oferta produktów m.in.: nowe okno uchylono-obrotowe preSelect2, uniwersalny wyłaz termoizolacyjny oraz markiza SOLAR zarówno do okien pionowych jak i dachowych.

Zajęcia będą składać się z części teoretycznej oraz praktycznej. Wykwalifikowana kadra szkoleniowców udzieli profesjonalnych porad oraz chętnie odpowie na pytania.

- Szkolenia organizowane przez firmę FAKRO z roku na rok cieszą się niesłabnącą popularnością. Są okazją do zdobycia wiedzy oraz wymiany cennych doświadczeń między najlepszymi fachowcami. Można zapoznać się na nich z nowościami w branży okien dachowych jak również aktualnymi trendami w budownictwie – mówi Paweł Kołbon, kierownik działu Szkoleń Produktowych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez portal www.myfachowcy.info oraz pod numerem telefonu 18 414 0 123.


Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO