środa, 20 września 2017

Ruszył konkurs DAKO na antenie RMF FM. Do wygrania 30 000 zł!

Choć lato dobiega końca, dla DAKO to wciąż gorący okres! W tym roku firma postanowiła zainaugurować go w wyjątkowy sposób – atrakcyjnym konkursem, w którym słuchacze już od 14 września na antenie RMF FM będą mogli wygrać aż 30000 zł na wymarzoną stolarkę do swojego domu!

Zasady konkursu są proste – na stronie www.rmf.fm należy napisać dlaczego Twój dom jest lub będzie Twoim miejscem na ziemi. W czasie trwania akcji promocyjnej prowadzący spośród nadesłanych zgłoszeń codziennie wybiorą i zacytują na antenie najciekawszą historię, która zostanie nagrodzona bonem o wartości 300zł do wydania w sklepach z artykułami dekoracyjnymi do wnętrz. Na koniec, autorzy dwóch najciekawszych i najbardziej oryginalnych wpisów będą walczyć na antenie o nagrodę główną – stolarkę DAKO z montażem o wartości 30000zł!

Konkurs DAKO pod hasłem „Zaproś nas do Twojego miejsca na Ziemi!” skierowany jest zarówno do osób budujących, jak również planujących wymianę okien w swoim domu. W czasie trwania kampanii – od 14 do 29 września - marka DAKO codziennie pojawiać będzie się na antenie stacji RMF FM. Równolegle do promocji w radiu, prowadzona będzie kampania w Internecie – reklamy na portalach rmf.pl, rmf24.pl, rmfmaxx.pl, rmfon.pl oraz kampania promocyjna konkursu za pośrednictwem portalu Facebook.

Konkurs za pośrednictwem jednej z wiodących stacji radiowych w Polsce RMF FM ma na celu ogólnopolską promocję marki DAKO w niecodzienny sposób, pozwalający wyróżnić się wśród innych komunikatów reklamowych. Atrakcyjna forma promocji w połączeniu z wysoką słuchalnością stacji gwarantuje dotarcie do potencjalnych klientów.

Zapraszamy do wspólnej zabawy z DAKO!

Konkurs DAKO na antenie RMF FM. Do wygrania 30 000 zł!

Źródło: DAKO
Foto: DAKO