wtorek, 8 lipca 2014

Drzwi CREO marki POL-SKONE

Drzwi CREO POL SKONE
Firma POL-SKONE zaprezentowała nowy produkt. Zainspirowana światowymi trendami wprowadza na rynek kolekcję drzwi CREO, która łączy tradycję, nowoczesną formę i wysoką jakość wykonania.

Nowa kolekcja drzwi przylgowych CREO marki POL-SKONE wyróżnia się minimalizmem. Będzie ona dobrym uzupełnieniem nowoczesnego wystroju, w którym dominują proste i łagodne linie. Wysoka jakość drzwi POL-SKONE gwarantuje satysfakcję na wiele lat użytkowania, a szeroka gama kolorystyczna kolekcji pozwala na dopasowanie stolarki drzwiowej do wybranej stylistyki.

W kolekcji CREO dostępnych jest czternaście modeli. Do wyboru mamy 14 kolorów w 2 rodzajach wykończeń powierzchni: LAMISTONE (efekt struktury prawdziwego drewna) oraz SILKSTONE (z powłoką zabezpieczającą przez wytarciem i działaniem środków chemicznych).

Drzwi z kolekcji CREO model 01 w kolorze merbau lub nugat będą ciekawym uzupełnieniem minimalistycznego salonu. Kremowy kolor ścian, jasne oświetlenie oraz białe dodatki, dzięki kontrastującymi kolorystycznie drzwiami w ciepłym odcieniu brązu, tworzą wyrazisty, modny styl. Drzwi same w sobie stają się ozdobą takiego wnętrza, współgrając z podłogą w podobnym odcieniu. Wnętrze tworzy spójną całość, a przestrzeń jest jednocześnie nowoczesna i przytulna.

Źródło: POL-SKONE
Foto: POL-SKONE