sobota, 20 września 2014

Krispol zaprasza na finał żużlowych mistrzostw Europy

Krispol Sponsorem mistrzostw żużlowych
Krispol, producent bram i stolarki otworowej jest oficjalnym sponsorem finałowych zawodów żużlowych - Speedway European Championships 2014, które odbędą się 19 września w Częstochowie.

Firma Krispol wspierała również poprzednie turnieje w ramach tegorocznego cyklu SEC. Była sponsorem głównym I rundy lipcowych zawodów w Güstrow i sponsorem sierpniowych wyścigów w duńskim Holsted.
Na finałowe zawody do Częstochowy Krispol zaprosił partnerów handlowych oraz zwycięzców konkursu na Facebooku. Goście firmy będą mogli odwiedzić parking maszyn i spotkać się z legendą żużla - Tomaszem Gollobem. Na zawody pojedzie także spora reprezentacja pracowników Krispolu.

- Współpraca z organizatorami SEC od początku była udana, więc zdecydowaliśmy się na jej kontynuację – powiedziała Anna Michalak-Siezieniewska z Krispolu. – Obecność podczas tych europejskich rozrywek dobrze wpisuje się w naszą strategię sponsoringu sportowego. Charakter mistrzostw i transmisje w Eurosporcie pozwalają nam zaistnieć medialnie na istotnych dla nas, europejskich rynkach, takich jak Niemcy, Dania czy Szwecja. To ważni odbiorcy naszych produktów, szczególnie bram garażowych.

Źródło: Krispol
Foto: Krispol