piątek, 1 sierpnia 2014

Kolekcja drzwi LACOBEL

Drzwi wejściowe Bastion Lacolabel Vox ze szkłem ozdobnym
Popularność szkła w aranżacji wnętrz, skłoniła projektantów sieci Drzwi i podłogi VOX do stworzenia kolekcji drzwi wejściowych, w których funkcjonalność łączy się z nowoczesną formą.

Design dla estetów
Drzwi BASTION z kolekcji LACOBEL są ładne i funkcjonalne. Szyba LACOBEL zlicowana ze skrzydłem drzwiowym, tworzy spójną całość. Szkło jest efektownym detalem, który podnosi estetykę, nie osłabiając konstrukcji i nie obniżając właściwości antywłamaniowych drzwi. Szyby oferowane są w dwóch wariantach kolorystycznych: jasnoszarym i czarnym, do których tak dopasowano okleiny, aby harmonijnie z nimi współgrały.

Na kolekcję BASTION LACOBEL składają się trzy modele drzwi, różniące się wielkością szyby i jej ułożeniem na skrzydle drzwiowym. W wersji podstawowej szyba znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi, na życzenie może jednak powstać model z szybą dwustronną.

Jakość dla wymagających
Drzwi BASTION LACOBEL cechuje nie tylko oryginalna estetyka, ale także dobre parametry techniczne. Ich solidna konstrukcja bazuje na ramie z drewna klejonego, wzmocnionej profilem z aluminium. Płyta dźwiękochłonna zapewnia akustykę na poziomie 32dB. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, drzwi wyposażono w trójbolcowe zamki górne i dolne, zawias z regulacją i bolec antywyważeniowy. Obok standardowej stałej ościeżnicy z drewna, dostępna jest także regulowana.

Źródło: VOX
Foto: VOX