poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Orły Polskiej Stolarki – edycja III

Orły Polskiej Stolarki – edycja III
Po raz kolejny przyznane zostaną nagrody – Orły Polskiej Stolarki. Cztery statuetki rozdane w trzech kategoriach to wyraz uznania dla dokonań laureatów. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali VI Kongresu Stolarki Polskiej, 21 maja 2015r.

Orzeł to symbol zwycięstwa oraz chwały. Wizerunek tego majestatycznego ptaka został wybrany jako wyraz uznania dla zasług polskich firm z branży stolarki budowlanej. Wykonane ze stali nierdzewnej statuetki otrzymają trzy osoby oraz jedno przedsiębiorstwo, które w 2014r. w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju tej gałęzi biznesu.

Podobnie jak w zeszłym roku, laureata nagrody „Osobowość Roku Branży Stolarki Budowlanej” wybiorą w wieloetapowym głosowaniu przedstawiciele branży. Kandydatów na Osobowość Roku Branży Stolarki Budowlanej można zgłaszać za pomocą formularza na stronie Kongresu lub bezpośrednio w biurze Związku Polskie Okna i Drzwi.

Dwie statuetki przyznane zostaną w kategorii „Wyróżnienie Prezesa Zarządu Związku POiD”. Otrzymają je firma oraz osoba, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju branży, Związku, a także aktywnie brały udział w projektach realizowanych przez tę organizację.

Czwarta nagroda zostanie przyznana po raz pierwszy. Otrzyma ją „Ekspert Stolarki Budowlanej Roku 2014”, którego wytypuje środowisko dziennikarzy związane z branżą stolarki budowlanej. Wyróżnienie stanowi wyraz uznania środowiska mediów branżowych dla działań laureata.

Źródło: Związek POiD
Foto: Związek POiD