poniedziałek, 5 października 2015

Nowe tkaniny w ofercie ANWIS

Materiałowe przesłony okienne ANWIS wyróżniają się szeroką gamą wzorów i kolorów. Bogata, bo obejmująca 350 tkanin dekoracyjnych o różnych wzorach, kolorach i stopniu zaciemnienia, oferta systematycznie się powiększa. Tym razem o kolejne tkaniny zaprojektowane dla przesłon wewnętrznych - plis, rolet i paneli.

Szeroki wachlarz materiałów we wzornikach firmy ANWIS pozwala dobrać kolor oraz wzór przesłony do indywidualnych potrzeb. Obecnie jest to łatwiejsze z uwagi na grupowanie materiałów kolorami (white, cream, beige, taupe, terra, yellow, green, grey, aqua, blue, red, purple, brown), a nie nazwami kolekcji. Dodatkowo wyróżnione zostały tkaniny blackout (całkowicie zaciemniające). Przy każdym z kolorów, oprócz gramatury i wymiaru, podana jest informacja o refleksji (procent światła odbitego przez tkaninę), absorbcji (procent światła pochłoniętego przez tkaninę), transmisji (procent światła przechodzącego przez tkaninę) i transparentności.

Tkaniny są zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Materiały zaciemniające są również pokryte powłokami, sprawiającymi że nie przylegają do niej zanieczyszczenia i łatwo je utrzymać w czystości. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką. Tkaniny na plisy można natomiast prać ręcznie bez obaw o ich deformację.

Podobnie jak pozostałe materiały znajdujące się w ofercie firmy ANWIS, również nowe są wykonane z surowców spełniających najwyższe wymagania i nie zawierają szkodliwych substancji (m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących), mających negatywny wpływ na zdrowie. Jest to potwierdzone certyfikatami OEKO-TEX STANDARD 100.

Realizacja zamówień na produkty ANWIS jest możliwa w sieci dystrybucji. Adresy punktów sprzedaży można znaleźć na stronie producenta www.anwis.pl.


Źródło: ANWIS
Foto: ANWIS